Statek Chmelovice

Chmelovice 1, 503 15 Králíky

Statek Chmelovice nabízí pohodlné ubytování v historickém objektu, ve třech zrekonstruovaných pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením. Celý objekt je obehnán zdí, abyste měli co nejvíce soukromí. Máte možnost si prohlédnout stáje a vyjet si na koních. Pro děti je připraveno dětské hřiště, trampolína, pískoviště a neomezený prostor pro jakékoliv aktivity.
Statek Chmelovice je vybaven vlastním soukromým parkovištěm, které je uzavřeno v objektu a nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném objektu původní hospodářské budovy pocházející ze 17. století. V budově se dále nachází útulná hospůdka s venkovním posezeným.
Nabízíme ustájení Vašeho koně. K dispozici pro Vašeho čtyřnohého miláčka máme boxové ustájení s možností velkého počtu výběhů. Pokud koně nevlastníte, můžete k vyjížďkám využít koně naše. Pro zájemce o vyjížďky na našich koních máme k dispozici starší zkušené koně a pro děti je tu k dispozici poník.

Informace

Kategorie
  • pension
    celoroční provoz
Bezbariérový přístup Pohybové postižení nevyhovuje - společné prostory (vstup, recepce...) Zrakové postižení nevyhovuje - společné prostory (vstup, recepce...)
Kapacity 3 pokoje (z toho 0 bezbariérových) cena od 400 Kč
13 lůžek (z toho 0 bezbariérových)
Jazyky personálu český
Check-in 14:00 - 00:00
Check-out 00:00 - 11:00
Poskytované služby

bezplatné WiFi, dětská postýlka k zapůjčení, kryté parkování pro motocykl, možnost ohřevu kojenecké stravy, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, společná televizní místnost, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků

Je třeba opravit údaje?

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 3, zdarma
Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (32 km)
  • Mnichovo Hradiště (50 km)
  • Letiště Václava Havla (94 km)
rop eu