Wellness Hotel Tatra

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
třída ČSA 100, 504 01 Nový Bydžov

Hotel Tatra leží v centru města Nový Bydžov, které je významným střediskem Pocidliní a Královehradeckého kraje. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 19 útulných pokojů. Vyražte společně za turistickými zajímavostmi a užijte si volný čas i sami pro sebe. Uspořádáme pro Vás firemní akce, školení, svatby, catering a odpočinkový program (sauna, solná jeskyně, cykloturistika, putování po hradech a zámcích). Zveme Vás k pobytu v našem komplexu hotelu TATRA. Přivítá Vás rodinná atmosféra a je Vám k dispozici celoroční provoz solárního studia vertikální turbosolária, včetně prodeje solární kosmetiky. Pro Vaše zdraví a duševní pohodu můžete využít privátní wellness studio-finská sauna, VENKOVNÍ whirpool, masáže, SPA koupele Hlídané parkoviště kamerovým systémem v uzavřeném areálu, zajišťuje bezpečné odstavení Vašeho vozu.

Informace

Kategorie
  • hotel ***
    celoroční provoz
Bezbariérový přístup Pohybové postižení vyhovuje - společné prostory (vstup, recepce...) Zrakové postižení nevyhovuje - společné prostory (vstup, recepce...)
Kapacity 19 pokojů (z toho 1 bezbariérový) cena od 990 Kč
43 + 10 lůžek (z toho 2 bezbariérová)
Jazyky personálu anglický, český, chorvatský, německý, slovenský
Akceptované platby Diners Club, Discover Card, EuroCard / MasterCard, faktura (bankovní převod), hotově euro, JCB, Maestro, VISA, VISA Electron
Recepce otevřena
(GMT +2)
08:00 - 22:00 otevřeno Právě teď otevřeno dle otevírací doby
Check-in 14:00 - 22:00
Check-out 10:00 - 10:00
Počet pater 2
Poskytované služby

bezplatné WiFi, buzení hostů, čistič bot, domácím zvířatům vstup povolen, express check-out, kopírování, kryté parkování pro motocykl, ostraha, pokojová služba, praní a žehlení prádla, přeprava osob, prodej obědových balíčků, půjčovna společenských her, rezervace ubytování v okolí, směnárna, snídaně do postele, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna lyží, úschovna zavazadel, vysoušeč vlasů k zapůjčení, výtah, žehlička k zapůjčení

Plocha areálu 3100 m2
Rok výstavby 2000
Rok poslední rekonstrukce 2017
Roky přestavby 2000
Je třeba opravit údaje?

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 15, zdarma
Zastávka MHD 200 m
Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (31 km)
  • Mnichovo Hradiště (48 km)
  • Letiště Václava Havla (88 km)
rop eu